מלאו את הפרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם

שם מלא*:
דוא"ל:
טלפון נייד*:
תאריך האירוע ואיזור בארץ:
מתעניין ב:

מה זה רקדנים סמויים?

רקדנים סמויים הם בעצם רקדנים מקצועיים שמגיעים לאירוע כאורחים "מן המניין", ועם פתיחת הריקודים הם מעודדים ומלהיבים את הקהל להצטרף עם המון אנרגיה מתפרצת וקצב. הרקדנים הסמויים חייבים להיות כריזמטיים, אנרגטיים וחברותיים כדי שילהיטו את הקהל ויצרו רחבה שמחה וכיפית.

את הרקדנים הסמויים מציגים כחברים טובים של החתן/הכלה או בכל הגדרה שתתאים לכם כך שבמידה וישאלו את הרקדנים סמויים מהיכן הם מכירים את בעלי השמחה, הם יענו שהם מכירים אותם ממסגרת מסוימת כמו צבא, אוניברסיטה וכו' על פי מה שיקבע מראש. בעיני שאר האורחים, הרקדנים הסמויים יראו כחבורה של צעירים שמחים הרוקדים בתשוקה ומעודדים אותם להצטרף. מטרתם של הרקדנים הסמויים היא שהפוקוס יישאר עליכם ושיהיה לכם אירוע בלתי נשכח.
בדיקה קצרה באינטרנט על רקדנים סמויים מעידה על המון זוגות שלאחר שהתגברו על החששות מהרעיון וניסו אותו בחתונתם הם מפארים ומשבחים את תרומתם של הרקדנים הסמויים לאווירה השמחה. לפי התגובות, הרקדנים הסמויים מצליחים להקים מהכיסא גם קרובי משפחה שבכל אירוע אחר יושבים וצופים מהצד, וגם משלבים בצורה טבעית הסברים על צעדי ריקוד. 
הזמנה של רקדנים סמויים לאירוע היא הדרך לדאוג ש"יהיה שמח", ושהאורחים יזכו לחוויה אנרגטית ובלתי נשכחת ויקחו חלק פעיל ברחבה. רקדנים סמויים - לאירוע שמח ואנרגטי!!!
לסרטון רקדנים סמויים, לחץ על הלינק הבא: רקדנים סמויים
 

קצת עלינו...

חברת "לטינו דאנס" שולחת צוות של רקדנים מקצועיים, אנרגטיים ובעלי הופעה נאה, המשתלבים כאורחים מן המניין 
ודואגים לעשות שמח ולהפעיל את האורחים, ביחד איתכם, בעלי השמחה. כל הרקדנים הסמויים של "לטינו דאנס" מומחים בהפעלת קהל וביצירת אווירה שמחה על הרחבה, והכל נעשה בצורה טבעית מבלי לקחת את הפוקוס מבעלי השמחה (להפך, המטרה היא לעשות שמח סביב בעלי השמחה וביחד איתם, לדוגמא פתיחת מעגלים סביב החתן והכלה).
הרקדנים הסמויים של לטינו דאנס מתאימים לכל אירוע כמו חתונה, בר ובת-מצווה ועוד.
לסרטון רקדנים סמויים, לחץ על הלינק הבא: רקדנים סמויים
 
בכל מה שקשור לרקדנים סמויים, אנחנו מתחייבים לכם על הרמה הגבוהה ביותר בארץ ולאירוע שמח במיוחד!!! סודיות מלאה מובטחת.

חלק ממזמיני הרקדנים הסמויים מעדיפים שהרקדנים הסמויים יראו כמה שיותר כמו אנשים רגילים וחלקם מעדיפים שאלו יהיו בחורות יפיפיות שירקדו ו"יקשטו" את הרחבה. 
חלק מהמזמינים מעדיפים שהרקדנים הסמויים יתבלטו כרקדנים מקצועיים וירקידו את הקהל בריקודי שורות וזוגות, ואחרים מעדיפים שהרקדנים הסמויים יתמזגו עם הקהל וילהיבו אותו. 
ל"לטינו דאנס" יש צוות נרחב של רקדנים סמויים, כך שנדאג לספק לכם את הרקדנים והרקדניות שיתאימו לכם ביותר לאירוע כדי שיהיה אירוע מרהיב ושמח. ניתן לשלב את הרקדנים הסמויים כחלק מחבילות הרקדנים לחתונה/רקדנים לבר-מצווה שאנחנו מספקים - לדוגמא בשילוב עם הופעות ריקוד, ריקוד בת מצווה, רקדניות ברזילאיות ומעגלי מתופפים.רקדנים סמויים - לאירוע מושלם!!!
 

 

מאמר: "רקדנים סמויים לאירועים"

אם גם לכם יש אירוע בקרוב ואתם רוצים להיות בטוחים שיהיו מספיק אנרגיות על הרחבה ושכל האורחים יעזבו את השולחנות ויבואו לרקוד ברחבה, הפתרון המומלץ הוא "רקדנים סמויים".הרקדנים הסמויים" הם בעצם רקדנים מקצועיים שמגיעים לאירוע כאורחים "שתולים", וברגע שמתחילים הריקודים הם מלהיבים את הקהל ומעודדים אותם להצטרף לרקוד איתם על הרחבה.
הרקדנים הסמויים מתלבשים בצורה מכובדת המתאימה לאירוע כשאר האורחים, ומציגים אותם כחברים טובים של החתן/כלה, כמובן בתיאום מלא עם בעלי השמחה. במידה וישאלו הרקדנים סמויים את הקשר שלהם לבעלי השמחה,הם יענו שהם מכירים אותם ממסגרת מסויימת (יקבע מראש) כמו צבא, אוניברסיטה. בעייני שאר האורחים, הרקדנים הסמויים יראו כחבורה של צעירים נלהבים, שמעודדים אותם להצטרף ורוקדים איתם בשמחה על הרחבה. חשוב להבין שמטרת הרקדנים סמויים היא שהפוקוס יישאר עליכם ושהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח.
אם תחפשו קצת מידע באינטרנט על רקדנים סמויים, תגלו הרבה זוגות, שלאחר שהתגברו על החששות מהרעיון וניסו בפועל את הרקדנים הסמויים באירוע שלהם, הם מודים ומשבחים את תרומתם של הרקדנים הסמויים לאווירה האנרגטית על הרחבה. זוגות אלה מפארים את הרקדנים הסמויים שהצליחו להקים מהכיסא גם קרובי משפחה שבכל אירוע אחר היו יושבים וצופים מהצד, והכל בצורה טבעית וזורמת.
לסיכום, הזמנה של רקדנים סמויים היא הדרך הטובה והבטוחה לדאוג ש"יהיו אנרגיות חיוביות" על הרחבה, ושהאורחים שלכם יזכו לחוויה כייפית ואנרגטית וייקחו חלק פעיל ברחבה. 
כל הרקדנים הסמויים של "לטינו דאנס" הם רקדנים מקצועיים,נאים ובעלי אנרגיות שמומחים בהפעלת קהל. תנו לרקדנים סמויים שלנו ליצור לכם אירוע בלתי נשכח.
לסרטון רקדנים סמויים, לחץ על הלינק הבא: רקדנים סמויים
לפרטים נוספים: 0504725696