רקדנים לאירועים,רקדניות לאירועים,רקדנים סמויים,אטרקציות חתונה,אטרקציות לחתונה,רקדניות לחתונה,רקדניות לחתונות,רקדנים לחתונה,רקדנים לחתונות,ריקודים לחתונה,רעיונות מקוריים לחתונה,רעיונות לחתונה,אטרקציות בר מצווה,אטרקציות לבר מצווה

הפקות לחתונה copy.jpg
הפקות לבת מצווה copy.jpg
כפתור תקליטנים לאירועים.jpg
מסיבת רווקות כפתור ראשי 2 copy.jpg

 

 

 

 

 
 
 

      ·  רקדנים אקטיבים             

      ·  רקדנים סמויים                 

      ·  רקדניות ברזילאיות           

      ·  רקדני סלסה                    

      ·  רקדנים סלונים                     

      ·  רקדני היפ הופ / ברייקדאנס

              

  

 

  

 

 

 

 

 
 
       ·  ריקוד חתן כלה                  
         ·  ריקוד לבר/ת מצווה               
         ·  סדנאות והפעלות                   
         ·   חוגים ושיעורים פרטיים       
         ·  אירועי חברה וימי כיף             

הרקדנים האקטיבים של לטינו דאנס

 רקדנים אקטיבים - הכוונה לרקדנים ורקדניות במגוון תלבושות שנכנסים אל רחבת הריקודים  ורוקדים יחד עם הקהל. הרקדנים האקטיביים של "לטינו דאנס" מומחים בהובלת קהל וביצירת אנרגיות שמחות וכייפיות על הרחבה.
כל הרקדנים האקטיביים של לטינו דאנס הם רקדנים מנוסים, נראים מצויין וחברותיים מאוד.
ניתן לשלב את הרקדנים האקטיביים כחלק מחבילות הרקדנים לחתונה/רקדנים לבר-מצווה שאנחנו מספקים - לדוגמא בשילוב עם הופעות ריקוד, ריקוד בת מצווה, רקדניות ברזילאיות ומעגלי מתופפים. 

                                                                                                                                                                                            

רקדניות - תמונות מאירועים

מה זה רקדנים סמויים?

רקדנים סמויים הם בעצם רקדנים מקצועיים שמגיעים לאירוע כאורחים "מן המניין", ועם פתיחת הריקודים הם מעודדים ומלהיבים את הקהל להצטרף עם המון אנרגיה. הרקדנים הסמויים חייבים להיות כריזמטיים, אנרגטיים וחברותיים כדי שילהיטו את הקהל ויצרו רחבה שמחה וכיפית.

 

  

סירטון שלנו בפעולה

קצת עלינו...

חברת "לטינו דאנס" שולחת צוות של רקדנים מקצועיים, אנרגטיים ובעלי הופעה נאה, המשתלבים כאורחים מן המניין, ודואגים לעשות שמח ולהפעיל את האורחים, ביחד איתכם, בעלי השמחה. 
כל הרקדנים הסמויים של "לטינו דאנס" מומחים בהפעלת קהל וביצירת אווירה שמחה על הרחבה, והכל נעשה בצורה טבעית מבלי לקחת את הפוקוס מבעלי השמחה (להפך, המטרה היא לעשות שמח סביב בעלי השמחה וביחד איתם, לדוגמא פתיחת מעגלים סביב החתן והכלה).
הרקדנים הסמויים של לטינו דאנס מתאימים לכל אירוע כמו חתונה, בר ובת-מצווה ועוד...
אנחנו מתחייבים לרמה הגבוהה ביותר בארץ ולאירוע שמח במיוחד! סודיות מלאה מובטחת.
 

 
 

המלצות ומכתבי תודה

לכבוד צוות רקדני לטינו דאנס,
אני רוצה להודות לכם מאוד על השתתפותכם בשמחתנו בחתונה שלנו.
האירוע שלנו לא היה נראה אותו הדבר בלעדיכם! כשנפגשנו לראשונה עם הנציגים שלכם לפני האירוע לא ידענו בהכרח למה לצפות, אבל עליתם על כל מה שיכולנו לדמיין! הרקדנים הסמויים שלכם העלו את האנרגיות לכולם וגרמו לאירוע שלנו להיות פשוט אדיר. תודה רבה על שעזרתם לנו להפוך את האירוע החשוב שלנו לאירוע בלתי נשכח וכיפי, גם בשבילנו וגם בשביל סבתא שלי שסוף סוף רקדה ! תודה !
                                                                                                                          איריס זמיר
 
ללטינו דאנס האלופים –
אנו רוצים להודות לכם מקרב לב על כל מה שעשיתם לכבודנו בחתונה.. אצל הטורקים יש משפט שאומר שיש להגיש דג ויש להגיש דג עם הרוטב, שזה דבר קטן אבל עושה הבדל עצום. אתם הייתם הרוטב שלנו... הייתם נפלאים והיה תענוג לעבוד אתכם! אתם חברה רצינית ומקצועית, והשירות שלכם היה נפלא מהמפגש הראשוני ועד לסיום האירוע. אני ממליץ בחום לכל קרוביי ולכל מי שאולי מתלבט – אם אתם רוצים לוודא שהאירוע שלכם יהיה מלא בשמחה וכיף וריקודים – מומלץ בחום לפנות לרקדנים הסמויים של לטינו דאנס! הם עשו לנו את כל ההבדל..
                                                                                                    בהערכה רבה, טרי וליאור בכר
 
לדרור וצוות הרקדנים
רציתי להודות לכם מקרב לב על כל מה שעשיתם בחתונה (השניה...) של אבא שלי.. זה אדיר שעד עכשיו הוא לא יודע איך היה לו ולאורחים שלו כל כך שמח בחתונה. באמת תודה על כל מה שעשיתם, איך שבאתם כל צוות הרקדנים סמויים וידעתם איך לעשות שמח ולהרקיד את כל המשפחה האשכנזית שלנו.. :) תודה רבה על המקצועיות והסודיות (שהיו ממש חשובים), על הזרימה עם הבקשות שלנו ובפועל על השמחה והאושר שהבאתם שגרמו לאירוע החשוב של אבא שלי להיות אחד שהוא לא ישכח. אני זוכרת את כל החששות שלנו מכיוון שהחתונה נועדה להיות מאוד מצומצמת, אבל עם השמחה שלכם בכלל לא הרגישו את זה. יום יבוא ואני אגלה לו שהבאתי לו רקדנים סמויים. תודה רבה!